BACC63BV20H16SN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV20H16SN
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-16
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C