BACC63BV20H39P6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV20H39P6
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-39
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C