BACC63BV20H41S6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV20H41S6
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Product Status Active
Shell Finish Anodized
Shell Size - Insert 20-41
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C