BACC63BV22B55P9
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV22B55P9
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 22-55
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C