BACC63BV24B61S6
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63BV24B61S6
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.235" (31.37mm)
Product Status Active
Shell Finish -
Shell Size - Insert 24-61
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C