BACC63CB12-12S10
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CB12-12S10
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.547" (13.89mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 12-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C