BACC63CB14-12SN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CB14-12SN
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.613" (15.57mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 14-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Plug, Female Sockets
Features Coupling Nut
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C