BACC63CC14-12P8
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CC14-12P8
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.609" (15.47mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 14-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C