BACC63CC16-10PN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CC16-10PN
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 53
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.758" (19.25mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 16-10
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C