BACC63CC18-11P7
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CC18-11P7
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.865" (21.97mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 18-11
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C