BACC63CC20-28S7
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CC20-28S7
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 20-28
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C