BACC63CC20-39SN
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CC20-39SN
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 49
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening 0.986" (25.04mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 20-39
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C