BACC63CC22-12P9
Cinch Connectivity Solutions
Produkt-Nr.:
BACC63CC22-12P9
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.106" (28.09mm)
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 22-12
Mfr Cinch Connectivity Solutions
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Male Pins
Primary Material Metal
Operating Temperature -55°C ~ 200°C