Zuhause / Oscillators / BB-62.500MBE-T
minImg
BB-62.500MBE-T
TXC CORPORATION
Produkt-Nr.:
BB-62.500MBE-T
Hersteller:
TXC CORPORATION
Beschreibung:
XTAL OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 80mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series BB
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 62.5 MHz