BB8965CS
TE Connectivity Laird
Produkt-Nr.:
BB8965CS
Beschreibung:
RF ANT 933MHZ WHIP STR NMO BASE
Benutzer handbuch
Frequency Range 896MHz ~ 970MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination NMO
Mounting Type Base Mount
Height (Max) 13.375" (339.72mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR -
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 933MHz
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 5dB
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)