BBAD-030G1145BOLI-B
SUPERIOR TECH
Produkt-Nr.:
BBAD-030G1145BOLI-B
Hersteller:
SUPERIOR TECH
Beschreibung:
PLUG BTB 0.5MM PITCH - 30 POS SM
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.057" (1.45mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series BBAD
Mfr SUPERIOR TECH
Pitch 0.020" (0.50mm)
Connector Type Plug, Outer Shroud Contacts
Features -
Mated Stacking Heights 1.5mm