BBBK00160808222Y00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BBBK00160808222Y00
Beschreibung:
FERRITE BEAD 2.2K OHM 0603 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 2.2 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series BBBK
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA