BBBK00201209600Y00
Chilisin Electronics
Produkt-Nr.:
BBBK00201209600Y00
Beschreibung:
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Active
Ratings -
Series BBBK
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA