Tripp Lite
Produkt-Nr.:
BC800U
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
STANDBY UPS 800VA 450W - 12 5-15
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Desktop, Home Theater |
| Form | Desktop |
| Output Connector | NEMA 5-15R (12) |
| Approval Agency | CSA, FCC, NOM, UL |
| Input Connector | NEMA 5-15P |
| Size / Dimension | 12.598" L x 5.118" W (320.00mm x 130.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | BC Personal® |
| Type | Standby (No Regulation) |
| Power - Rated | 800VA / 450W |
| AC Outlets | 12 (6 UPS, 6 Surge Only) |
| Cord Length | 5' (1.52m) |
| Backup Time - Max Load | 2 minutes |
| Voltage - Output | 110V, 115V, 120V |
| Mfr | Tripp Lite |
| Height | 3.346" (85.00mm) |
| Package | Bulk |
| Media Lines Protected | - |
| Voltage - Input | 120VAC |