Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
BC857BWHE3-TP
Hersteller:
Paket:
SOT-323
Charge:
-
Beschreibung:
TRANS PNP 45V 0.1A SOT323
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.1387
$1.387
100
$0.067545
$6.7545
500
$0.056335
$28.1675
1000
$0.03915
$39.15
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 100MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 650mV @ 5mA, 100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 45 V |
| Supplier Device Package | SOT-323 |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Power - Max | 150 mW |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 220 @ 2mA, 5V |
| Base Product Number | BC857 |