Zuhause / Balun / BD1722J50100AHF
minImg
BD1722J50100AHF
TTM Technologies, Inc.
Produkt-Nr.:
BD1722J50100AHF
Beschreibung:
BALUN 1.7GHZ-2.2GHZ 50/100 0805
Auf Lager : 4000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series Xinger®
Frequency Range 1.7GHz ~ 2.2GHz
Phase Difference
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Impedance - Unbalanced/Balanced 50 / 100Ohm