Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
BD3817KS
Hersteller:
Paket:
100-SQFP (14x20)
Charge:
-
Beschreibung:
IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 100SQFP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -20°C ~ 75°C (TA) |
| Applications | Consumer Audio |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 100-SQFP (14x20) |
| Series | - |
| Function | Audio Signal Processor |
| Specifications | 132dB |
| Package / Case | 100-BQFP |
| Number of Channels | 7 |
| Voltage - Supply | 5V ~ 7.3V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tray |
| Interface | Serial |