Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
BD62210AEFV-E2
Hersteller:
Paket:
28-HTSSOP-B
Charge:
-
Beschreibung:
IC MOTOR DRIVER 28HTSSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.679
$2.679
10
$2.4092
$24.092
25
$2.2724
$56.81
100
$1.936195
$193.6195
250
$1.818072
$454.518
500
$1.590794
$795.397
1000
$1.318087
$1318.087
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 1A |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Voltage - Load | - |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP-B |
| Series | - |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Package / Case | 28-VSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 8V ~ 28V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | PWM |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | BD62210 |