Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
BD7628F-E2
Hersteller:
Paket:
8-SOP
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP VIDEO 8SOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Applications | Video |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 23 mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | ±5V |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | BD7628 |