Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
BD8325FVT-ME2
Hersteller:
Paket:
30-TSSOP
Charge:
-
Beschreibung:
BUILT-IN SECONDARY-SIDE DRIVER W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Series | - |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | 30-TSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| Voltage - Supply | 8V ~ 18V |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3mA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 30-TSSOP |
| Base Product Number | BD8325 |