BDFLNF30-F
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
BDFLNF30-F
Beschreibung:
SWITCH DISCONN FLANGE 30A 3POS
Benutzer handbuch
Series -
Type Switch
Voltage 200V, 208V, 240V, 480V, 600V
Mfr Eaton - Bussmann Electrical Division
Package Bulk
Current 30A