BEC3P75H25-T
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
BEC3P75H25-T
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Benutzer handbuch
Color Natural
Panel Hole Size 0.250" (6.35mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Arrowhead, Winged
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Obsolete
Type Attributes Side Entry
Screw Size -
Series -
Type Clip, Wire Saddle
Panel Thickness 0.118" (3.00mm)
Length 1.480" (37.59mm)
Mfr Panduit Corp
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 0.740" (18.80mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.750" (19.05mm)