Panduit Corp
Produkt-Nr.:
BEC62-A-T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ADH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.52
$1.52
10
$1.47915
$14.7915
25
$1.44096
$36.024
50
$1.40315
$70.1575
100
$1.365245
$136.5245
500
$1.32734
$663.67
1000
$1.251482
$1251.482
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Side Entry |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.460" (37.08mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 0.790" (20.07mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.240" (31.50mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | Rubber Based |
| Opening Size | 0.620" (15.75mm) |
| Base Product Number | BEC62 |