BECP38H25-L
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
BECP38H25-L
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Auf Lager : 1589
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Natural
Panel Hole Size 0.250" (6.35mm)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Arrowhead, Winged
Material Flammability Rating UL94 V-2
Product Status Active
Type Attributes Side Entry
Screw Size -
Series -
Type Clip, Wire Saddle
Panel Thickness 0.075" (1.90mm)
Length 1.460" (37.08mm)
Mfr Panduit Corp
Height -
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 0.730" (18.54mm)
Material Thickness -
Adhesive -
Opening Size 0.380" (9.65mm)