Panduit Corp
Produkt-Nr.:
BECP38H25-L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.444
$1.444
10
$1.41265
$14.1265
25
$1.37598
$34.3995
50
$1.33988
$66.994
100
$1.30359
$130.359
500
$1.267395
$633.6975
1000
$1.194976
$1194.976
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.250" (6.35mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Side Entry |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.075" (1.90mm) |
| Length | 1.460" (37.08mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | - |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.730" (18.54mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.380" (9.65mm) |
| Base Product Number | BECP38 |