Panduit Corp
Produkt-Nr.:
BECP75H25-T
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.2635
$1.2635
10
$1.23595
$12.3595
25
$1.2046
$30.115
50
$1.17287
$58.6435
100
$1.141235
$114.1235
500
$1.109524
$554.762
1000
$1.04613
$1046.13
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.250" (6.35mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Side Entry |
| Screw Size | - |
| Series | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.075" (1.90mm) |
| Length | 1.470" (37.34mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 0.970" (24.64mm) |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.730" (18.54mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | BECP75 |