BF025016WC10138BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
BF025016WC10138BJ1
Beschreibung:
CAP CER 100PF 9KV R85 AXIAL
Auf Lager : 15
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 9000V (9kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.984" Dia x 0.630" W (25.00mm x 16.00mm)
Temperature Coefficient R85
Product Status Active
Ratings -
Series TOF
Package / Case Axial, Can
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 100 pF