Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
BFC238374752
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP FILM 7500PF 5% 2.5KVDC RAD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.237
$4.237
10
$3.81045
$38.1045
50
$3.30239
$165.1195
100
$2.878975
$287.8975
500
$2.370934
$1185.467
1000
$2.201568
$2201.568
2500
$2.159236
$5398.09
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | High Pulse, DV/DT |
| Height - Seated (Max) | 0.650" (16.50mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MMKP383 |
| Voltage Rating - DC | 2500V (2.5kV) |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 900V |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 7500 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |