BFC246860224
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
BFC246860224
Beschreibung:
CAP FILM 0.22UF RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Dielectric Material Polyester, Metallized
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.630" (16.00mm)
Tolerance -
Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Ratings -
Series MKT468
Voltage Rating - DC -
Package / Case Radial
Voltage Rating - AC -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 0.22 µF