Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
BFC280909001
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP TRIMMER 1.4-5.5PF 250V TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | - |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.346" L x 0.315" W (8.80mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | BFC2 809 |
| Capacitance Range | 1.4 ~ 5.5pF |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Features | General Purpose |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | Top and Bottom |