NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
BFU520R
Hersteller:
Paket:
SOT-143B
Charge:
-
Beschreibung:
RF TRANS NPN 12V 10.5GHZ SOT143B
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.475
$0.475
10
$0.4028
$4.028
25
$0.3762
$9.405
100
$0.300865
$30.0865
250
$0.279414
$69.8535
500
$0.236417
$118.2085
1000
$0.182685
$182.685
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 10.5GHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 12V |
| Supplier Device Package | SOT-143B |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Transistor Type | NPN |
| Package / Case | TO-253-4, TO-253AA |
| Power - Max | 450mW |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Noise Figure (dB Typ @ f) | 0.65dB @ 900MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 20dB |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 60 @ 5mA, 8V |
| Base Product Number | BFU520 |