Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
BGM7LLHM4L12E6327XTSA1
Hersteller:
Paket:
TSLP-12-4
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP LTE 700MHZ-2.7GHZ TSLP12
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 4.5mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | TSLP-12-4 |
| Series | - |
| Package / Case | 12-XFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.5V ~ 3.3V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Frequency | 700MHz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure | - |
| P1dB | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | LTE |
| Gain | 13dB |
| Base Product Number | BGM7 |