Infineon Technologies
Produkt-Nr.:
BGS13S2N9E6327XTSA1
Hersteller:
Paket:
PG-TSNP-9-3
Charge:
-
Beschreibung:
IC RF SWITCH SP3T 3GHZ TSNP9-3
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 0.55dB |
| IIP3 | - |
| Frequency Range | 100MHz ~ 3GHz |
| Circuit | SP3T |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | PG-TSNP-9-3 |
| Series | - |
| Package / Case | 9-XFLGA |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Test Frequency | 3GHz |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Isolation | 23dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | BGS13 |