NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
BGU8062J
Hersteller:
Paket:
10-HVSON (3x3)
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP 1.5GHZ-2.7GHZ 10HVSON
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 70mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSON (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 6V |
| Test Frequency | 2.7GHz |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 1.5GHz ~ 2.7GHz |
| Noise Figure | 1.3dB |
| P1dB | 20dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | - |
| Gain | 18.5dB |
| Base Product Number | BGU8062 |