Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/ABC-13-R
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CERM 13A 250VAC 125VDC 3AB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.159
$1.159
5
$1.1248
$5.624
10
$1.0526
$10.526
50
$0.87115
$43.5575
100
$0.725895
$72.5895
250
$0.70775
$176.9375
500
$0.598861
$299.4305
1000
$0.526262
$526.262
5000
$0.471827
$2359.135
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Fast Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 13 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | ABC |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |