Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/HMJ
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE HOLDER CART 32V 20A IN LINE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.674
$4.674
5
$4.5163
$22.5815
10
$4.3548
$43.548
50
$3.38713
$169.3565
100
$2.822545
$282.2545
250
$2.741928
$685.482
500
$2.338691
$1169.3455
1000
$2.217728
$2217.728
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | HM |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | - |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |