Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
BK/MDQ-3
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE GLASS 3A 250VAC 3AB 3AG
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.337
$2.337
5
$2.2268
$11.134
10
$2.1147
$21.147
50
$1.70658
$85.329
100
$1.44685
$144.685
250
$1.4098
$352.45
500
$1.187177
$593.5885
1000
$1.05734
$1057.34
5000
$0.927485
$4637.425
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| DC Cold Resistance | 0.05715 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm) |
| Product Status | Active |
| Series | MDQ |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Bulk |