Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
BK/SC-30
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CERAMIC 30A 480VAC 300VDC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$40.0805
$40.0805
5
$38.1691
$190.8455
10
$35.3058
$353.058
50
$30.53509
$1526.7545
100
$28.62673
$2862.673
250
$26.718256
$6679.564
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 100kA AC, 10kA DC |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.410" Dia x 1.620" L (10.41mm x 41.15mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SC |
| Voltage Rating - DC | 300 V |
| Package / Case | Cartridge, Non-Standard |
| Voltage Rating - AC | 480 V |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Package | Bulk |