BLA1011-300,112
Ampleon USA Inc.
Produkt-Nr.:
BLA1011-300,112
Hersteller:
Ampleon USA Inc.
Paket:
LDMOST
Beschreibung:
RF FET LDMOS 65V 16DB SOT957A
Benutzer handbuch
Current Rating (Amps) 15A
Current - Test 150 mA
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package LDMOST
Power - Output 300W
Series -
Package / Case SOT-957A
Voltage - Test 32 V
Technology LDMOS
Mfr Ampleon USA Inc.
Frequency 1.03GHz ~ 1.09GHz