OptiFuse
Produkt-Nr.:
BLC-09
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE BLOCK-LIMITER ANE/ANF, 200A
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.76
$19.76
10
$19.17765
$191.7765
25
$18.36654
$459.1635
50
$14.33075
$716.5375
100
$11.75245
$1175.245
250
$11.47125
$2867.8125
500
$9.5703
$4785.15
1000
$8.98035
$8980.35
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Bolt Down |
| Current Rating (Amps) | 200 A |
| Fuse Type | Bolt Down |
| Contact Finish | Zinc |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | - |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 5/16" Stud Mounted Fuses |
| Voltage | 125V |
| Contact Material | Steel |
| Mfr | OptiFuse |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |