BLDC50-BL23E48-02
Lin Engineering
Produkt-Nr.:
BLDC50-BL23E48-02
Hersteller:
Lin Engineering
Beschreibung:
BLDC DRIVE
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Current - Output 5A
Voltage - Load 48V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Module
For Use With/Related Products BL 23 Series
Voltage - Supply 24 ~ 48VDC