Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
BLH306K801B104
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
DC LINK, THB, 85/85, AEC-Q200
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.2125
$10.2125
10
$9.07725
$90.7725
50
$7.94219
$397.1095
100
$7.261515
$726.1515
500
$6.240341
$3120.1705
1000
$5.786507
$5786.507
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Automotive; DC Link, DC Filtering |
| Height - Seated (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.264" L x 1.693" W (57.50mm x 43.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.5 mOhms |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | BLH |
| Voltage Rating - DC | 800V |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 30 µF |
| Features | 85C/85% Humidity, THB, Low ESR, Low ESL, Long Life |
| Package | Bulk |