OptiFuse
Produkt-Nr.:
BLR-510
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
REGULAR FUSE BLOCK, 10 POLE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$25.7545
$25.7545
10
$24.2934
$242.934
25
$22.8893
$572.2325
50
$21.5042
$1075.21
100
$19.7828
$1978.28
250
$19.4427
$4860.675
500
$18.8347
$9417.35
1000
$18.22195
$18221.95
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Block |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Current Rating (Amps) | 100 A |
| Fuse Type | Blade |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Orientation | Horizontal and Vertical |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.75" L x 0.2" W (19.1mm x 5.1mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | ATC, ATO |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | OptiFuse |
| Number of Circuits | 10 |
| Package | Bulk |