BOP 10-100MEL
Kepco and Kepco Power
Produkt-Nr.:
BOP 10-100MEL
Beschreibung:
POWER SUPPLY RACK MNT 1000W ETHE
Benutzer handbuch
Current Regulation - Load -
Voltage Regulation - Load -
Current - Output 0 ~ 100A
Accuracy - Voltmeter; Ammeter -
Size / Dimension 21.500" L x 19.000" W x 5.248" H (546.10mm x 482.60mm x 133.30mm)
Product Status Active
Voltage Regulation - Line -
Series BOP-MEL
Power (Watts) 1000W
Type Rack Mount (AC to DC)
Number of Characters 5 (2)
Display Type LCD
Voltage - Supply 176 ~ 264VAC
Voltage - Output 0 ~ 10VDC