BP0DA0650A700
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
BP0DA0650A700
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
BAND PASS FILTER
Auf Lager : 21
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.402" L x 0.156" W (10.20mm x 3.97mm)
Height (Max) 0.040" (1.02mm)
Product Status Active
Series BP
Package / Case 25-SMD, No Lead
Bandwidth 297MHz
Mfr KYOCERA AVX
Ripple 1.5dB
Frequency 650MHz Center