BP0EA3123A700
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
BP0EA3123A700
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
BAND PASS FILTER
Auf Lager : 24
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Active
Series BP
Package / Case 30-SMD, No Lead
Bandwidth 685MHz
Mfr KYOCERA AVX
Ripple 1.5dB
Frequency 3.123GHz Center